Blog Prawo karne

Inspiration Day 2016 - Szczecin ponownie zainspiruje

12 września 2016 / Kategoria: Biznes
redaktor naczelny
Marta Przybylska

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej edycji Inspiration Day Show czas na kolejną dawkę pozytywnej energii, merytorycznej wiedzy i kreatywnego natchnienia. Już za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 24 września w Sali Kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej odbędzie się druga odsłona tego wydarzenia, która zapowiada się jeszcze ciekawiej. Co czeka na uczestników Inspiration Day 2016?

- W tym roku zerwaliśmy z wizerunkiem imprezy motywacyjno-coachingowej. Bardziej niż na motywację nastawiamy się na inspiracje. Dlatego do tegorocznej edycji zaprosiliśmy prelegentów, którzy odnieśli spore sukcesy w różnych dziedzinach - sportu, biznesu czy polityki. Chcemy, aby było konkretnie, interdyscyplinarnie i kolorowo - odzwierciedla to logo i kolorystyka naszego wydarzenia - wyjaśnia organizator, Michał Hamera.

W tym roku zainspirują nas takie osobistości, których chyba nikomu przedstawiać nie trzeba - Szymon Hołownia, Beata Pawlikowska, Jerzy Owsiak, Robert Biedroń czy Jerzy Krasoń to tylko niektóre z tych nazwisk. Amatorów sportu zachęcić może wystąpienie Mateusza Kusznierewicza, zdobywcę wszystkich tytułów mistrzowskich - Polski, Europy, świata i Igrzysk Olimpijskich w żeglarstwie, który opowie o tym jak pasja motywuje do działania. Nie zabraknie również merytorycznej wiedzy dla twórców startupów. W tym wyjątkowym dniu przemówi Piotr Bucki - szkoleniowiec, strateg komunikacji, konsultant i doradca oraz Tomasz Jabłoński - założyciel Qpony.pl, największej w Polsce aplikacji oferującej kody zniżkowe, z której korzysta już prawie 1 mln użytkowników.

Wśród tak doborowego zespołu prelegentów i zróżnicowanej tematyki prezentacji każdy mieszkaniec Szczecina powinien znaleźć coś dla siebie.

Inspiration Day

Źródło: Materiały organizatora www.szczecininspiruje.com

Dzisiaj ogłoszono również nazwisko prowadzącego imprezę. Będzie to Sebastian Prokop - dziennikarz, współzałożyciel agencji mówców Powerspeech.pl i booking manager osobistości ze świata mediów.

Inspiration Day to jednak nie tylko pełne energii wystąpienia inspirujących mówców - poza salą kongresową też będzie się działo. Przestrzeń Uniwersytetu Szczecińskiego zostanie zaaranżowana przez partnerów wydarzenia. Uczestnicy będą mogli przetestować najnowsze modele Mercedesa, zrelaksować się w strefie chilloutu z przyjemną muzyką i leżakami, poczuć się jak nad Odrą czy wziąć udział w konkursach z nagrodami i grach networkingowych. Powstanie też księgarnia z książkami prelegentów. Znajdzie się czas na zdobycie autografu i indywidualną rozmowę z autorami.

Atrakcji związanych z tym wydarzeniem było tak wiele, że doba okazała się za krótka. Dlatego organizatorzy zainspirują szczecinian nieco wcześniej. Już w piątek wieczorem, 23 września na Zamku Książąt Pomorskich odbędzie się koncert charytatywny włoskiej orkiestry symfonicznej Conversatorio of Benevento i Francesco Colasanto. Zebrane środki mają pomóc Pani Annie Wiktorowskiej, podopiecznej Fundacji “Pokoloruj Świat” w leczeniu nowotworu mózgu.

W niedzielę z kolei ponownie wystąpi Piotr Bucki - tym razem na terenie Wyższej Szkoły Bankowej.

Warto pospieszyć się z zakupem biletu. Organizatorzy przewidują trzy wariacje pakietów wstępu - Gold, Platinum i VIP, które różnią się ceną i zakresem uprawnień. Bilety VIP zostały już wyprzedane. Pozostałe pakiety można kupić na stronie internetowej organizatora www.szczecininspiruje.com.

Tagi:

biznes case study promocja start w biznesie startup szczecin

Komentarze (0)

Dodaj

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom