Blog Prawo karne

Reklama

DoRadcawBiznesie.pl to portal informacyjny dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających przygodę z biznesem.

Tematyka poruszana na blogu obejmuje zagadnienia prawne i podatkowe w firmie, kwestie ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu, pozyskanie inwestycji bądź innego źródła finansowania oraz aspekty istotne z punktu widzenia startupów. Nie brakuje również miejsca na materiały o kreatywnych formach spędzania wolnego czasu dla przedstawicieli świata biznesu oraz dedykowanej przestrzeni na zaprezentowanie własnej firmy. Autorzy portalu publikują poradniki i prezentacje przydatne na każdym etapie prowadzenia działalności.

Portal prowadzi skuteczny e-marketing i regularnie pozyskuje nowych odbiorców. Reklamobiorca ma możliwość dotarcia ze swoim komunikatem do grupy docelowej dzięki promocji portalu w social media, w wyszukiwarce Google, reklamie internetowej oraz poprzez newsletter serwisu.

Grupę docelową portalu stanowią przedsiębiorcy - właściciele oraz menedżerowie firm z sektora MŚP, pracownicy wyższego szczebla, założyciele startupów, osoby zainteresowane szeroko pojętym biznesem oraz planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w przyszłości. Typowy użytkownik to mieszkaniec miasta w wieku 25-49 lat, który ceni sobie informacje eksperckie. Jest aktywny, otwarty, nowoczesny oraz ma ogromny potencjał i chęci do rozwoju.

Formy promocji - cennik:

W związku dużym zainteresowaniem czytelników naszymi artykułami uruchomiliśmy możliwość reklamowania się przez firmy na kilka różnych sposobów. Ułatwi to pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększenie świadomości marki wśród dotychczasowych.

 

Pobierz ofertę reklamową w PDF

Masz pytanie?

Zadaj je autorom