Blog Prawo karne

Kongres Mentoringu już 25 kwietnia w Warszawie

10 kwietnia 2017 / Kategoria: Biznes

Dlaczego warto wymieniać się wiedzą i jak robić to dobrze? Czy każdy potrzebuje mentora? Jakie korzyści z mentoringu mogą płynąć dla firm i pracowników? 

O tym wszystkim, już 25 kwietnia, podczas Kongresu Mentoringu, dyskutować będą praktycy HR, prezesi firm z rozmaitych branż, dyrektorzy, menedżerowie, doświadczeni mentorzy i psychologowie. Kongres odbędzie się w siedzibie koncernu multimedialnego Agora S.A. Będzie doskonałą okazją do tego, by lepiej poznać ideę mentoringu, zobaczyć inspirujące przykłady i dobre praktyki oraz wspólnie spojrzeć na relację uczeń – mistrz z różnych perspektyw.  

O tym, jak sprawić, by ta relacja przynosiła korzyści obu stronom, a także organizacji opowiedzą mentorzy i ich „wychowankowie”. Przedstawiciele biznesu pokażą konkretne przykłady wykorzystania mentoringu w ich firmach. Podpowiedzą też, jak powinien być zaprojektowany dobry program mentoringowy.  

W trakcie kongresu swoimi różnorodnymi doświadczeniami podzielą się mentorzy z zupełnie różnych światów, m.in. Stéphane Antiga, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Anna Pyrek, Robert Krool, Rafał Maserak i Joanna Malinowska-Parzydło.

 

 

Kongres Mentoringu 2017

 

Oprócz ciekawych dyskusji uczestnicy będą mieli też okazję wziąć udział w rozwijających warsztatach. Dowiedzą się np. jak powinien komunikować się dobry mentor, poznają zasady cross mentoringu i usłyszą, czego doświadczeni pracownicy mogą się dowiedzieć od swoich młodszych kolegów. 

Kongres Mentoringu już 25 kwietnia w siedzibie Agory, przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie. 

Organizatorami wydarzenia są: Konferencje Agora, Polskie Stowarzyszenie Mentoringu i Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy. 

Uczestnictwo w kongresie jest płatne, więcej informacji na stronie: kongresmentoringu.pl 

 

DoRadcawBiznesie.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Tagi:

biznes

Komentarze (0)

Dodaj

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom