Blog doradztwo biznesowe

*W dniach 4-5 kwietnia w Szczecinie odbędzie się 3 Forum Prawa Mediów Elektronicznych

16 marca 2017 / Kategoria: Prawo w biznesie

Już za trzy tygodnie, w szczecińskim Technoparku odbędzie się 3 Forum Prawa Mediów Elektronicznych, nieodpłatna konferencja dla osób zainteresowanych tematyką stanu prawnego w Internecie.

3 Forum Prawa Mediów Elektronicznych (FPME) jest ogólnopolską konferencją naukową o charakterze niekomercyjnym, organizowaną przez naukowców oraz przedstawicieli praktyki zainteresowanych prawem mediów elektronicznych. Wydarzenie w założeniu stanowi cykliczne forum wymiany przemyśleń i doświadczeń pomiędzy wybitnymi naukowcami i praktykami zainteresowanymi zagadnieniami dotyczącymi prawa mediów elektronicznych. Subsydiarnym celem wydarzenia jest integracja przedstawicieli praktyki oraz nauki zajmujących się kwestiami związanymi z prawem mediów elektronicznych.

Pierwsza edycja FPME odbyła się we Wrocławiu 26 marca 2015 roku, a jej tytuł przewodni to "Płatności elektroniczne. Prawne i ekonomiczne ujęcie walut wirtualnych i cyfrowych". 2 FPME odbyło się w dniach 6-7 kwietnia 2016 roku w sali głównej SCK Uniwersytetu Opolskiego.

Trzecia, obecna edycja, stawia uczestnikom za cel podjęcie debaty na temat obecnego oraz postulowanego stanu prawnego dotyczącego zagadnień e-konsumenta, e-zdrowia, e-wymiaru sprawiedliwości, e-usług publicznych, a także IT & e-commerce. Tak szeroki zakres dysputy pozwoli na interdyscyplinarne ujęcie wielu problemów prawnych społeczeństwa informacyjnego.

Wydarzenie poprzedzi 2 Młode Forum Prawa Mediów Elektronicznych, które odbędzie się 3 kwietnia. Jest to wydarzenie adresowane do młodych adeptów prawa (studentów, doktorantów, aplikantów) zainteresowanych prawem mediów elektronicznych. Celem tego wydarzenia jest integracja najmłodszych przedstawicieli praktyki oraz nauki zajmujących się kwestiami związanymi z prawem mediów elektronicznych.

Szczegóły wydarzenia:

Data:

3.04 – 2 Młode Forum Prawa Mediów Elektronicznych

4.04-5.04 – 3 Forum Prawa Mediów Elektronicznych

Miejsce: Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 4, Szczecin

Program: http://www.fpme.uni.opole.pl/program.html

 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego - dostępnego pod adresem: http://fpme.uni.opole.pl/rejestracja.html

Możliwość rejestracji trwa do 25 marca do godz. 18.00.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie internetowej konferencji: www.fpme.uni.opole.pl/

 

DoradcawBiznesie.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

Tagi:

prawo w biznesie szczecin

Komentarze (0)

Dodaj

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom