Blog Prawo karne

Model biznesowy. Zaplanuj tych 7 rzeczy, a twoja firma będzie działać lepiej

10 stycznia 2017 / Kategoria: Podcasty i video

Mała Wielka Firma

Listen to "MWF 144: Planowanie biznesu – Joanna Dudziak, DudziakiPartnerzy.pl" on Spreaker.

 

Portal DoradcawBiznesie.pl nawiązał współpracę z blogiem Mała Wielka Firma Marka Jankowskiego i Pawła Tkaczyka, zdobywcą tytułu „Podcast nr 1 w Polsce w kategorii Zarządzanie i Marketing”.

Rozpoczynamy publikację wywiadów Małej Wielkiej Firmy na łamach naszego bloga, aby przybliżać czytelnikom opinie i rady osób, które osiągnęły sukces w swojej branży. Jest nam tym bardziej miło ogłosić współpracę, że gościem pierwszego z podcastów, który pragniemy przybliżyć jest Joanna Dudziak, opiekun merytoryczny działu Biznes na DoradcawBiznesie.pl, mentor, mówca profesjonalny, konsultant i trener biznesu. Sama o sobie mówi „człowiek orkiestra, który  pracuje w cyrku i ma multiskilla”.

Asia opowie o modelu biznesowym i 7 rzeczach, które należy zaplanować, aby nie dać się zwieść intuicji na etapie planowania działalności. I choć nie ma sensu zbyt długo odkładać w czasie realizacji pomysłu na biznes, a intuicja pomaga szybko podejmować decyzje, to jednak zakładanie firmy wymaga planowania i badania. Chociażby tego, kim jest nasz klient i jak dotrzeć do niego z komunikatem, jakie zasoby posiadamy, w jaki sposób tworzyć markę, nawiązywać relacje z klientem i sprzedawać oraz jak odnaleźć się w świecie finansów i planowania własnego czasu. Bo prowadzenie biznesu to nie tylko spotkania, konferencje i obserwacja rosnącego stanu konta, ale przede wszystkim ciężka praca, konieczność łączenia jej z licznymi obowiązkami oraz przewidywania działań w perspektywie dłuższej niż jeden miesiąc.

O tym, jak zaplanować prowadzenie własnej działalności Joanna opowiada Markowi Jankowskiemu. Gwarantujemy, że wysłuchanie tego podcastu to efektywnie wykorzystane 55 minut, które przybliży Twój pomysł do realizacji i sukcesu. Jesteś gotów?

 Źródło: Mała Wielka Firma

Tagi:

biznes zarządzanie

Komentarze (0)

Dodaj

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom