Blog Prawo karne

Growth hacking. Co to jest i jak się to robi?

13 kwietnia 2017 / Kategoria: Podcasty i video

Mała Wielka Firma

Listen to "MWF 135: Growth hacking: jak to się robi? – Marta Krasnodębska" on Spreaker.

Growth hacking to być może odpowiedź na pytanie, które zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Jak rozwijać firmę, pracując mniej?

Z języka angielskiego można by powiedzieć, że growth hacker to osoba, która...hakuje wzrost. W praktyce growth hacking to metoda marketingowa, która ma na celu pozyskanie nowych użytkowników poprzez wyszukiwanie niekonwencjonalnych, kreatywnych metod użycia produktów, technologii, platform czy contentu.

Marek Jankowski z Małej Wielkiej Firmy porozmawiał na ten temat z Martą Krasnodębską, właścicielką firmy Movabo, która na co dzień doradza przedsiębiorcom jak wykorzystać metody growth hackingu w ich firmach.

Growth hacking to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w świecie startupów. Z kilku powodów. Po pierwsze ograniczonych środków (finansowych, kadrowych), po drugie z powodu konieczności jak najszybszego skalowania produktu.

Jesteście ciekawi jak growth hacking wykorzystał Dropbox, Airbnb czy YouTube? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł o 10 słynnych przykładów gworth hackingu

Tagi:

mała wielka firma marketing sprzedaż

Komentarze (0)

Dodaj

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom