Blog Prawo karne

Internetowa grupa trzymająca władzę. O tym, jak budować relacje z influencerami

13 lipca 2017 / Kategoria: Podcasty i video

Mała Wielka Firma

Listen to "MWF 168: Sposoby docierania do influencerów – Paweł Tkaczyk" on Spreaker.

Jeżeli prowadzisz biznes internetowy, wiesz już prawdopodobnie, że w sieci istnieje pewna „grupa trzymająca władzę”. Mowa tu o tzw. influencerach. I choć nie ma polskiego odpowiednika tego słowa, można wywnioskować, że jest to osoba rozpoznawalna i wpływowa w określonych grupach odbiorców.

Influencerzy to osoby wyznaczające trendy z olbrzymim wpływem na opinie swoich odbiorców. Jeżeli pojawiasz się na konferencjach branżowych wiesz pewnie, że influencerzy to osoby, które goszczą na tych wydarzeniach raczej w roli prelegentów. Ewentualnie zajmują pierwsze rzędy VIP. Są aktywni w sieci – prowadzą blogi, kanały YouTube, dzielą się wspólnymi zdjęciami na Facebooku i Instagramie i z reguły trzymają się razem.

Wiele biznesów marzy o współpracy z gwiazdami internetu. Co to daje? Możliwość dotarcia do niewyobrażalnego często audytorium i prowadzenie komunikacji w niekonwencjonalny sposób. Pytanie jednak, jak zacząć współpracę z influencerami?

O tym dowiecie się z podcastu Mała Wielka Firma. W tym odcinku Marek Jankowski rozmawia z Pawłem Tkaczykiem.

Tagi:

marketing marketing w internecie podcast promocja sprzedaż

Komentarze (1)

Dodaj

Koleżanka ma bardzo popularne konto na instagramie i rzeczywiście przebiera w ofertach reklamowych. Sama też zamierzam rozruszać swój profil bo jest w tym konkret kasa. Robię teraz kurs na eduwebie z budowania marki własnej żeby porobić spójne profile we wszystkich social mediach i przyciągać więcej obserwujących dobrym contentem

pola 28 lipca 2017

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom