Blog doradztwo biznesowe

*Skuteczny handlowiec w małej firmie. Jak go znaleźć i co zrobić, aby dobrze pracował?

6 października 2017 / Kategoria: Podcasty i video

Mała Wielka Firma

Listen to "MWF 182: Skuteczny handlowiec – Jakub Cyran" on Spreaker.

Popularne jest przekonanie, że w małej firmie rolę sprzedawcy powinien pełnić właściciel – nikt przecież tak jak on nie zna swoich produktów czy usług. Niestety, nie każdy przedsiębiorca się do sprzedaży nadaje. A jeżeli tak, to z czasem przybywa mu obowiązków i nie jest w stanie w wystarczającym stopniu poświęcić się pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Wówczas, przychodzi moment, gdy trzeba znaleźć fachowca, który przejmie na siebie tę część obowiązków.

Wybranie kandydata, który ma doświadczenie i świetnie prezentuje się na rozmowie kwalifikacyjnej to zaledwie promil sukcesu. Jak zweryfikować, czy się sprawdzi, zanim zaczniesz wypłacać mu pensję? Czego od niego wymagać? Jak go rozliczać? Czy wreszcie, jak stworzyć mu sprzyjające rozwojowi warunki pracy?

Na ten temat Marek Jankowski z Małej Wielkiej Firmy postanowił porozmawiać z przedsiębiorcą, który na co dzień pomaga firmom usprawniać działy sprzedaży. Nazywa się Jacek Cyran. Zapraszamy do przesłuchania podcastu.

Tagi:

biznes podcast sprzedaż zarządzanie

Komentarze (1)

Dodaj

Jak duże jest zapotrzebowanie świadczy ilość ofert, którą możemy znaleźć w internecie . Tutaj https://www.jobs.pl/oferty/handlowiec znajdziemy setki, jak nie tysiące ofert dla handlowców. Wydaje mi się, że pracodawcy cały czas nie doceniają pracy handlowców, a przecież to oni w głównej mierze odpowiadają za pozyskanie Klienta.

Marcin 14 grudnia 2017

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom