Blog doradztwo biznesowe

Dr Barbara time to eat healthy

 

 

Nazwa startupu: Dr Barbara time to eat healthy

Adres www: www.drBarbara.pl

Adres e-mail: marketing@drBarbara.pl

Czym jest wasz startup?:

Dr Barbara to portal i aplikacja mobilna. Jest to wsparcie żywieniowe dla osób z nadwagą oraz tych, których diagnoza medyczna stanowi o chorobie zależnej od diety. To także podpowiedź kulinarna dla osób świadomych jak ważna jest profilaktyka zdrowia w postaci zbilansowanej diety.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Rozwiązujemy problem EPIDEMII otyłości i związanej z nią chorób zależnych od diety takich jak miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze i alergie/nietolerancje pokarmowe.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Produkt kierujemy do osób, które odchudzają się, myślą o swoim zdrowiu oraz użytkują nowe technologie.

Jaki macie model biznesowy?:

Pierwsze 7 dni dostępu każdy użytkownik otrzymuje za darmo po rejestracji w aplikacji / portalu. Po tym czasie następuje decyzja dotycząca dalszego użytkowania wirtualnego dietetyka. Abonament jest zróżnicowany pod względem pakietów oraz czasu trwania abonamentu. Działamy B2B oraz B2C

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Od początku naszego działania, Dr Barbara skutecznie buduje pozycję EKSPERTA DIETETYCZNEGO - głównie poprzez social media, W ten sposób zyskujemy ZAUFANIE, a dalej klientów gotowych rekomendować naszą usługę.

Jakie macie plany rozwoju?:

Mierzymy wysoko! Chwilę temu zrobiliśmy wielki krok milowy naszego rozwoju jakim jest wejście na nowy crowdfunding udziałowy crowdWay.pl Nasz startup był pierwszy i nim kampania dobiegła końca uzyskał środki finansowe, o które wnioskował. W planach mamy głównie internacjonalizację usługi. Pamiętamy także o ciągłym rozwoju tej dostępnej na polskim rynku - uwzględnienie większej liczy jednostek chorobowych, kolejne plany dietetyczne. i wiele innych których dziś zdradzić nie możemy.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom