Blog doradztwo biznesowe

Kadromierz

 

 

Nazwa startupu: Kadromierz

Adres www: https://kadromierz.pl

Adres e-mail: radek@kadromierz.pl

Czym jest wasz startup?:

Kadromierz to narzędzie do zarządzania personelem w modelu SaaS (Software as a service), które rozwiązuje uciążliwe problemy organizacji, kontroli i rozliczania czasu pracy pracowników i zleceniobiorców. Aplikacja doskonale wypełnia lukę pomiędzy tworzeniem grafików pracy, list obecności i listy płac na kartce papieru lub w skoroszytach Excel, a rozbudowanymi systemami HR/RCP dedykowanymi dla większych firm. Kadromierz to proste i wygodne w obsłudze narzędzie, z którego pożytek odczuje zarówno pracodawca, manager firmy jak i jej pracownicy.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Tworzenie grafików czasu pracy, zbieranie dyspozycyjności pracowników, kontrola czasu pracy pracowników, przygotowanie zestawienia przepracowanych godzin pracownika, komunikacja wewnątrz firmy, obowiązek prowadzenia Ewidencji czasu pracy pracownika.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Kadromierz to doskonałe narzędzie dla wszystkich firm gdzie jest tworzony grafik czasu pracy oraz/lub występuje potrzeba kontrolowania czasu pracy pracowników lub zleceniobiorców. Nasz system jest dedykowany dla branży: firm usługowych, sprzedaży detalicznej, gastronomii, hotelarstwa, zdrowie i uroda, sport i fitness, call center, Instytucje i Edukacja, firmy produkcyjne i wiele innych.

Jaki macie model biznesowy?:

SaaS (software as a service)

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Outbound & Inbound Sales, Refferal Program, Partnerzy

Jakie macie plany rozwoju?:

Ekspansja zagraniczna.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom