Blog doradztwo biznesowe

Domestina

 

 

Nazwa startupu: Domestina

Adres www: www.domestina.pl

Adres e-mail: biuro@domestina.pl

Czym jest wasz startup?:

Firma Domestina jest startupem technologicznym zorientowanym na działanie w branży usług porządkowych dla domu i biura. Na stronie internetowej można szybko i łatwo zamówić profesjonalną gosposię, która wysprząta mieszkanie lub dowolne miejsce pracy. Za niespełna dwuminutowy proces zamawiania wizyty lub całego pakietu, odpowiada inteligentny system zaprojektowany i stworzony przez Nikolaya Kazmina. Zarówno zamawianie, płatność jak i ocena wizyt są w stu procentach zautomatyzowane i możliwe do wykonania z komputera, tabletu lub smartfona. Każda wątpliwość klienta zostaje natychmiast wyjaśniona, a usługa - jeśli tego wymaga - weryfikowana. Wszystko to ma prowadzić to sytuacji, w której klient dostaje możliwie najlepszą i wysoce spersonalizowaną usługę, bez potrzeby podpisywania papierów i wykonywania telefonów.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Naszym celem jest, aby Domestina stała się częścią życia. Nasi klienci mogą uwolnić się od codziennych obowiązków i mieć więcej czasu na inne aktywności. Mamy również inną misję: chcemy pomóc zwalczać szarą strefę i rzucać wyzwanie złym praktykom na rynku pracy. Pragniemy, aby profesjonalizm pracowników sektora usługowego został wreszcie doceniony legalnie i bez umów śmieciowych.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Usługi kierujemy do wszystkich tych, którzy cenią swój czas i lubią porządek w swoim otoczeniu. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla osób, które pragną być obsługiwane przez zatrudnionych na umowę o pracę, sprawdzonych profesjonalistów.

Jaki macie model biznesowy?:

Nasza firma jest "turkusowa". Nie ma w niej ścisłych podziałów na prezesów i podwładnych. Każdy, kto ma coś do powiedzenia zostaje wysłuchany - w ten sposób osiągamy najlepsze wyniki.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Prowadzimy kampanie marketingowe, piszemy bloga na którym poczytać można o wszystkim, prócz sprzątania, komunikujemy się z użytkownikami na Facebooku. Bardzo dużą rolę w pozyskiwaniu klientów dla Domestiny odgrywa najprostsza rekomendacja znajomych.

Jakie macie plany rozwoju?:

Jesteśmy w fazie ekspansji na Wrocław, Trójmiasto i Kraków. Cały czas prowadzimy rekrutację w Warszawie na stanowiska gospoś dla domów i biur.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom