Blog doradztwo biznesowe

Ping.pl

 

 

Adres www: https://ping.pl

Adres e-mail: kontakt@ping.pl

Branża: IT

Czym jest wasz startup?:

Ping.pl jest nowoczesną usługą monitoringu stron internetowych i serwerów. Co minutę, z czterech miejsc w Polsce sprawdzamy, czy strony i serwery naszych użytkowników działają poprawnie. Gdy tylko wykryjemy jakiś problem, do wskazanych osób wysyłamy powiadomienia e-mail, SMS lub nawet dzwonimy z wykorzystaniem syntezatora mowy.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Rozwiązujemy problem braku informacji o niedostępności lub nieprawidłowej pracy strony internetowych lub serwera, co może przełożyć się na niższy zysk jak i na utratę wiarygodności firmy.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Do wszystkich właścicieli stron, sklepów, serwisów internetowych jak i agencji interaktywnych, które w trosce o dobro interesu swoich klientów monitorują ich strony i reagują w razie wystąpienia problemu.

Jaki macie model biznesowy?:

Korzystanie z usługi Ping.pl odbywa się na zasadzie abonamentu przy miesięcznych lub rocznych płatnościach. Do wyboru mamy aktualnie pięć planów ofertowych o różnych możliwościach monitoringu. Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach mamy w ofercie bezpłatny plan na uproszczony monitoring.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Większość naszych użytkowników trafia do nas z wyszukiwarki internetowej poszukując tego typu usługi oraz z polecenia. Usługę promujemy poprzez różne publikacje w mediach, kampanie reklamowe na Facebooku i w Google AdWords.

Jakie macie plany rozwoju?:

Stale rozwijamy Ping.pl o dodatkowe funkcjonalności. Dzięki ankietom przeprowadzanym wśród naszych użytkowników wiemy w jakim kierunku powinniśmy zmierzać. Aktualnie pracujemy również nad uruchomieniem bliźniaczej usługi, ale przeznaczonej na rynek międzynarodowy.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom