Blog doradztwo biznesowe

Jobesto

 

 

Nazwa startupu: Jobesto

Adres www: http://jobesto.com

Adres e-mail: office@jobesto.com

Czym jest wasz startup?:

Jobesto jest agregatorem ofert pracy. Codziennie przeczesujemy polski internet w poszukiwaniu nowych ofert pracy, by móc je odpowiednio skatallogować i nadać im odpowiednie cechy. Dzięki temu w Jobesto użytkownik w bardzo efektywny i szybki sposób jest w stanie znaleźć interesujące go oferty pracy. Nasz slogan reklamowy głosi "Jobesto - wszystkie oferty w jednym miejscu" i tego się trzymamy.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Rozwiązujemy problem mozolnego i często frustrującego wyszukiwania ofert pracy na wielu portalach w internecie. W Jobesto wszystko jest w jedny mmiejscu. Dzięki parametrowi "trafność" użytkownik nie musi przeglądać kilkunastu stron wgłąb i oglądać ofert nie pasujących do jego oczekiwań.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Jak nietrudno się domyśleć grupą docelową są dla nas osoby poszukujące pracy lub chcące zmienić obecnego pracodawcę.

Jaki macie model biznesowy?:

Na chwilę obecną jesteśmy na etapie budowania marki w internecie. W odpowiednim czasie na pewno zaprosimy jakieś firmy szukające pracowników do współpracy. Na pewno nie jesteśmy zainteresowani zalewaniem użytkownika rzeką bannerów i podobnych 'udogodnień'.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

google

Jakie macie plany rozwoju?:

Twórcami portalu jesteśmy my, czyli Urszula i Paweł Klimczyk. Dodatkowo wspomagamy się różnymi specjalistami w dziedzinach gdzie nie mamy doświadczenia.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom