Blog doradztwo biznesowe

TrenujTo.pl

 

 

Nazwa startupu: TrenujTo.pl

Adres www: https://trenujto.pl

Adres e-mail: info@trenujto.pl

Czym jest wasz startup?:

TrenujTo.pl to miejsce nie tylko dla ludzi żyjących sportem i dla sportu, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywne życie. TrenujTo.pl to portal i wyszukiwarka, dzięki której użytkownicy znajdą dla siebie miejsce gdzie mogą trenować. To, co wyróżnia TrenujTo.pl, to czytelna prezentacja pełnego przekroju sportów i aktywności wraz z ich opisami oraz danymi kontaktowymi do firm, klubów, trenerów personalnych. Posiadamy również bazę wiedzy, która przybliża wszelkie zagadnienia związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Znaleźć tam można informacje o kursach, szkoleniach, obozach oraz imprezach sportowych. Na TrenujTo.pl jest bardzo rozbudowana lista dyscyplin sportowych i aktywności dostępnych w Polsce. Dajemy możliwość naszym użytkownikom oceniania i pozostawiania opinii o znanym im klubie/trenerze i miejscu do ćwiczenia.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Wszystkie dyscypliny sportowe i aktywności fizyczne znajdują się na jednej stronie. Dzięki czemu użytkownik zaoszczędza czas na poszukiwanie miejsca do ćwiczeń, klubu sportowego czy trenera personalnego. A za pomocą opisów i zdjęć aktywności fizycznych jest w stanie zapoznać się z każdą z nich. Ważnym jest również możliwość zostawić opinie i wystawić ocenę wybranemu klubowi czy trenerowi. Co z pewnością pomoże w wyborze treningów. Korzyścią dla klientów portalu jest zwiększenie widoczności w sieci, promowanie swojej działalności, a co za tym idzie zwiększenie dochodów. Dla użytkownika portalu - łatwa i szybka w obsłudze wyszukiwarka treningów blisko swojej okolicy.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Z jednej strony do osób którzy chcą znaleźć miejsce dla treningów, klub sportowy, trenera personalnego blisko swojej okolicy. Zostawić opinie, ocenić wybrany klub/trenera. Zapoznać z opisem tej czy innej dyscypliny sportowej lub aktywności fizycznej. Z drugiej strony to miejsce, gdzie każdy klub bądź trener może założyć swój profil. Zaprezentować zakres działalności, osiągnięcia, galerię zdjęć i filmów z YouTube, cennik i i grafik prowadzonych zajęć. Znaleźć więcej klientów i zwiększać swój zysk.

Jaki macie model biznesowy?:

Abonament, banery i reklama na portalu, sklep sportowy TrenujTo

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Za pomocą wyszukiwarek internetowych, portali społecznościowych i rekomendacji. Również występujemy jako patron medialny wydarzeń i imprez sportowych.

Jakie macie plany rozwoju?:

Planujemy rozwijamy portal pod względem wizualnym, technicznym i funkcjonalnym. Zawieramy współpracę z wieloma sportowcami i trenerami. Oprócz tego planujemy współpracować z firmami organizującymi wydarzenia i imprezy sportowe, oraz występujemy jako patron medialny tych wydarzeń.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom