Blog doradztwo biznesowe

Paczkasupli.pl

Nazwa startupu: Paczkasupli.pl

Adres www: http://www.paczkasupli.pl/

Adres e-mail: paczkasupli@gmail.com

Czym jest wasz startup?:

Platforma Paczkasupli.pl skierowana jest dla osób aktywnych fizycznie, potrzebujących wsparcia w doborze suplementacji do realizacji zaplanowanych celów. Platforma oferuje dwa rodzaje zestawów: Box na redukcję tkanki tłuszczowej oraz Box na budowę masy mięśniowej. Efektownie zapakowany Box zawiera od 3 do 7 produktów, starannie dobranych przez naszych ekspertów i trenerów personalnych. Do każdego zamówienia dodajemy niespodziankę Gratis, bo jak wiadomo, każdy lubi być zaskakiwany :)

Jaki problem rozwiązujecie?:

Platforma Paczkasupli.pl skierowana jest dla osób aktywnych fizycznie, potrzebujących wsparcia w doborze suplementacji do realizacji zaplanowanych celów. Platforma oferuje dwa rodzaje zestawów: Box na redukcję tkanki tłuszczowej oraz Box na budowę masy mięśniowej. Efektownie zapakowany Box zawiera od 3 do 7 produktów, starannie dobranych przez naszych ekspertów i trenerów personalnych. Do każdego zamówienia dodajemy niespodziankę Gratis, bo jak wiadomo, każdy lubi być zaskakiwany :) Jaki problem rozwiązujecie? Głównie skupiliśmy się na stworzeniu zestawów do redukcji tkanki tłuszczowej i budowy masy mięśniowej, rozwiązują problem braku wiedzy dotyczący odpowiedniej suplementacji. Użytkownik nie musi szukać informacji jakie suplementy pomogą mu osiągnąć zaplanowany cel i rezultat. Szukając wiedzy w internecie i na forach, często spotykamy zupełnie inne odpowiedzi, które nie są w stanie nas pokierować w odpowiednią stronę. Dzięki naszemu projektowi, każdy użytkownik ma dostęp do odpowiednich zestawów produktowych, wiedzy dotyczącej suplementacji, rodzajów diet oraz metod i techniki wykonywania poprawnych ćwiczeń. Obecnie pracujemy nad udostępnieniem forum do komunikacji z naszymi trenerami personalnymi oraz poszerzamy zakres projektu o możliwość zamówienia odpowiednich planów dietetycznych oraz posiłków. Wprowadzamy również zestawy naszych produktów dla firm. Pracodawca sam decyduje, w jaki sposób chce finansować dostęp swoich pracowników do naszych pakietów.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Projekt kierujemy do osób aktywnych fizycznie, które poprzez odpowiednią dietę, suplementację pragną osiągnąć sukces w sportach sylwetkowych lub po prostu dobrze wyglądać i być fit.

Jaki macie model biznesowy?:

Sprzedaż opieramy o model abonamentowy oraz tradycyjną sprzedaż pojedynczych produktów. Model subskrypcyjny jest dla na tą chwilę priorytetem, ponieważ widzimy duży potencjał w tym modelu sprzedaży.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Główny kanał sprzedaży to e-commerce. Planujemy rozszerzenie sprzedaży o różnego rodzaju metody współpracy z producentami suplementów, markami czy trenerami personalnymi.

Jakie macie plany rozwoju?:

Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy pierwszym tego typu projektem w Polsce. Chcemy to wykorzystać i być najlepszym doradcą i ekspertem na rynku suplementacji i fitness w Polsce.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom