Blog doradztwo biznesowe

InterviewMe

Nazwa startupu: InterviewMe

Adres www: https://interviewme.pl/

Adres e-mail: kontakt@interviewme.pl

Czym jest wasz startup?:

InterviewMe to zaawansowany kreator CV online. Na naszym darmowym blogu, który ma już ponad 1 milion odsłon miesięcznie podpowiadamy, jak napisać cv, jak napisać list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i interview po angielsku. Oferujemy także usługę CV na zamówienie.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Użytkownik, który tworzy CV po raz pierwszy jest prowadzony za rękę przez interaktywny samouczek. Porady dotyczą nie tylko kwestii technicznych czyli np. dodawania kolejnych sekcji, ale również merytorycznych. Kreator podpowiada, jak opisać poszczególne sekcje, żeby CV zwróciło uwagę pracodawcy. Dzięki temu zwiększamy szanse kandydatów na szybsze znalezienie pracy.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Pordukt kierujemy do wszystkich osób, które chcą szybko znaleźć dobrą pracę. CV w naszym kreatorze tworzą zarówno studenci jak i dyrektorzy.

Jaki macie model biznesowy?:

Model SaaS - Software as a Service.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Naszych klientów pozyskujemy głównie organicznie. InterviewMe to jeden z największych w Polsce blogów z poradnikami dla osób szukających pracy. Miesięcznie odwiedza go około 400 tysięcy osób.

Jakie macie plany rozwoju?:

Od 10 miesięcy koncentrujemy się na rozwoju globalnej wersji serwisu na Uptowork.com. Aktualnie serwis Uptowork odwiedza ponad 800.000 użytkowników miesięcznie. W 2017 chcemy pięciokrotnie zwiększyć ruch oraz zbudować najlepsze narzędzie do tworzenia CV na świecie. Chcemy, aby w ciągu 2 lat Uptowork był jednym z 3 największych światowych serwisów związanych z karierą.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom