Blog doradztwo biznesowe

Daventi

Nazwa startupu: Daventi

Adres www: https://daventi.pl

Adres e-mail: kontakt@daventi.pl

Czym jest wasz startup?:

Daventi to powiew świeżości na polskim rynku internetowych usług marketingowych. Zainspirowało nas prawdziwe życie, a dokładniej podróże i towarzyszące im nieodłącznie... pobyty w hotelach. Ich wielką zaletą jest dla nas kompleksowość. Wszystko mamy pod ręką - wygodne łóżko, restaurację, SPA i profesjonalną obsługę do naszej nieograniczonej dyspozycji. Dlatego i my stworzyliśmy hotel, z taką różnicą, że - dla firm. Wybudowaliśmy niezwykłe miejsce z 5-gwiazdkowymi usługami (strony internetowe, domeny, hosting, obsługa techniczna) pozwalającymi skutecznie zaistnieć w internecie.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Dotychczas klienci biznesowi korzystali z różnych uzupełniających się usług świadczonych przez różnych wykonawców. Najczęściej hosting dostarczał jeden usługodawca, domenę obsługiwał inny, stronę wykonywała agencja interaktywna, a jej administracją zajmował się dodatkowo np. znajomy informatyk. Hasła zabezpieczające konta i poufne dane były więc przekazywane z ręki do ręki, pomijając jakiekolwiek względy bezpieczeństwa i tracąc rachubę w tym, kto w danym momencie posiadał do nich dostęp. Wszystko to działało najczęściej do momentu, w którym wystąpiła sytuacja awaryjna. Trudno wtedy było dojść do tego kto zawinił i gdzie zwrócić się, aby rozwiązać problem... A przecież można inaczej! Można korzystać z wszystkich usług w jednym miejscu, można rozliczać się z jedną firmą i można mieć dostęp do SPA, czyli Szybkiej Pomocy Asystenta - dostępnej pod jednym numerem telefonu, pod którym zawsze znajdziemy osobę gotową nam pomóc.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

Przedsiębiorcy i blogerzy. Właściciele małych i średnich biznesów. Wszyscy ci, którzy już w nim są lub dopiero myślą o zaistnieniu w internecie ze swoim produktem, usługą, firmą lub innym pomysłem.

Jaki macie model biznesowy?:

Część usług wycenianych jest indywidualnie (np. prace specjalistyczne) , a część opartych jest na modelu abonamentowym, działającym jednak inaczej niż w przypadku pozostałych usługodawców. U nas klient nie musi opłacać usług z góry (np. na rok) oraz wybierać pomiędzy skomplikowanymi pakietami. Postawiliśmy na uczciwe i maksymalnie proste podejście do rozliczeń. Opłaty naliczamy zatem tylko za te usługi, z których skorzystano w danym dniu i uwzględniamy je na indywidualnym rachunku otwieranym każdego miesiąca. A pod koniec miesiąca wystawiamy fakturę zbiorczą za wszystkie zebrane pozycje. Co ważne, zapłata może być uregulowana automatycznie - wystarczy, że klient podłączy do swojego konta kartę płatniczą.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Wykorzystujemy różne formy promocji działalności, jak marketing w wyszukiwarkach, na Facebooku, artykuły społecznościowe, a także elementy tradycyjnego telemarketingu.

Jakie macie plany rozwoju?:

Na tym etapie zależy nam na ekspansji, zwiększaniu grupy klientów i realizacji kolejnych zleceń.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom