Blog doradztwo biznesowe

UPBEAT

Nazwa startupu: UPBEAT Sp. z o.o.

Adres www: https://up-beat.pl/

Adres e-mail: kontakt@up-beat.pl

Czym jest wasz startup?:

Up-beat to elastyczny i nowoczesny system kafeteryjny w postaci aplikacji serwerowej. Umożliwia administrowanie i zarządzanie wszystkimi benefitami pracowniczymu w jednym miejscu. W bogatej ofercie kafeterii znajdują się produkty i usługi z zakresu: Kultura, Sport, Rozrywka, Rekreacja, Wycieczki i inne.

Jaki problem rozwiązujecie?:

Rozwiązujemy przede wszystkim problem bezużytecznych benefitów. W systemie kafeteryjnym Up-beat to pracownicy wybierają dla siebie benefity z szerokiej oferty. Pomagamy również dzięki temu budować zaangażowanie pracowników, walczyć z ich rotacją i pomagamy wizerunkowo przy pozyskiwaniu kandydatów do pracy.

Do kogo skierowany jest wasz produkt?:

System kafeteryjny Up-beat przyda się w firmach, które chcą oferować elastyczne benefity pracownikom a także łatwo zarządzać świadczeniami w jednym miejscu. Przede wszystkim będą to duże i średnie firmy, ale obsługujemy również mniejsze podmioty. Oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb klienta.

Jaki macie model biznesowy?:

Model biznesowy opiera się na jednorazowej opłacie wdrożeniowej, która zawiera m.in. przystosowanie systemu do klienta oraz założenie kont wszystkim pracownikom oraz opłacie abonamentowej.

W jaki sposób pozyskujecie klientów?:

Up-beat jako nowoczesny system stawia przede wszystkim na obecność w sieci, czyli marketing internetowy i w Social Mediach. Chcemy również pojawiać się na imprezach branżowych.

Jakie macie plany rozwoju?:

Mamy juz za sobą pierwsze wdrożenia systemu kafeteryjnego u klientów i cały czas chcemy poszerzać bazę użytkowników. Skupiamy się również na rozwoju partnerów i oferty benefitów. W przyszłości myślimy o stworzeniu aplikacji mobilnej.

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do newlettera!

My też nie lubimy spamu dlatego obiecujemy wysyłać Ci tylko wartościowe treści.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom