Blog doradztwo biznesowe

Współpraca

DoRadcawBiznesie.pl to portal informacyjny Fundacji Doradca w Biznesie dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających przygodę z działalnością gospodarczą.

Tematyka poruszana na blogu obejmuje zagadnienia prawne i podatkowe w firmie, kwestie ułatwiające rozpoczęcie własnego biznesu, pozyskanie inwestycji bądź innego źródła finansowania oraz aspekty istotne z punktu widzenia startupów. Nie brakuje również miejsca na materiały o kreatywnych formach spędzania wolnego czasu dla przedstawicieli świata biznesu oraz dedykowanej przestrzeni na zaprezentowanie własnej firmy. Autorzy portalu publikują poradniki i prezentacje przydatne na każdym etapie prowadzenia działalności.

Portal prowadzi skuteczny e-marketing i regularnie pozyskuje nowych odbiorców poprzez social media, pozycję w Google oraz poprzez newsletter serwisu.

Grupę docelową portalu stanowią przedsiębiorcy - właściciele oraz menedżerowie firm z sektora MŚP, pracownicy wyższego szczebla, założyciele startupów, osoby zainteresowane szeroko pojętym biznesem oraz planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w przyszłości. Typowy użytkownik to mieszkaniec miasta w wieku 25-49 lat, który ceni sobie informacje eksperckie. Jest aktywny, otwarty, nowoczesny oraz ma ogromny potencjał i chęci do rozwoju.

Chcesz publikować w portalu DoradcawBiznesie.pl?:

Publikacja w e-booku
Artykuł sponsorowany w poradniku + stopka autorska i partnerstwo wydawnicze = 900 zł 
Temat artykułu musi zostać uprzednio ustalony z redakcją w celu określenia możliwości rozwoju tego pomysłu w kontekście treści poradnikowej.

WSZELKIE DATKI NA PUBLIKACJE W SERWISIE PRZEZNACZONE SĄ

NA REALIZACJĘ CELÓW STATUTOWYCH FUNDACJI DORADCA W BIZNESIE. 

Masz pytanie?

Zadaj je autorom